Sani4all

3D ontwerp van jouw badkamer

Uniek in Nederland! Ontvang direct een ontwerp van jouw droombadkamer

Laat je maten achter en wensen achter en ontvang een vrijblijvend en GRATIS 3d-ontwerp!

Stap 1: Vul jouw contactgegevens in

Stap 2: Geef de afmetingen van jouw badkamer door

Voer hier de afmetingen in (L x B x H)

Zelf een 3D ontwerp tekenen?

Je kunt ook zelf aan de slag met onze badkamerplanner! Door een gratis en vrijblijvend 3D-ontwerp te maken krijg je een helder beeld van je nieuwe badkamer en kun je direct zien of al jouw wensen passen in je nieuwe droombadkamer. Ongeacht of je een grote of kleine badkamer hebt. Onze 3D tool is dan ook de ultieme badkamerplanner! Stel eenvoudig je nieuwe badkamer samen en bekijk alvast hoe deze eruit komt te zien. De badkamerplanner bestaat uit vier stappen:

  1. Ruimte selecteren: selecteer de vorm en afmetingen van je badkamer. Er zijn meerdere badkamervormen beschikbaar!
  2. Ruimte inrichten: richt de ruimte in met de gewenste badkameronderdelen, zoals douches, baden, badmeubels, badkamerkasten, toiletten en nog veel meer.
  3. Betegelen: kies de betegeling van je badkamer om de ruimte af te maken. In deze stap kan je ook het eindresultaat bekijken vanuit andere perspectieven!
  4. Vul je gegevens in: stuur je 3D ontwerp op naar onze adviseurs. Deze nemen vervolgens zo snel mogelijk contact met je op!

Wanneer je zelf al een 3D-ontwerp gemaakt hebt, maak dan een vrijblijvende afspraak met een adviseur in een van onze vestigingen. We pakken dan het ontwerp erbij en nemen de tijd om je een persoonlijk advies over de verschillende materialen en kleuren die passen bij jouw droombadkamer te geven!

Maak zelf online!

Dichtstbijzijnde vestiging zoeken?

Vul je postcode in:

Binnenkort Onze mensen

Sani4all Almere

Markerkant 11 22
1316 AH Almere

almere@sani4all.nl

Open vanaf 17 november
Onze mensen

Barneveld

Anthonie Fokkerstraat 6
3772 MR Barneveld

barneveld@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:30 - 17:00 uur
Onze mensen

Broek op Langedijk

Broeker Werf 12
1721 PC Broek op Langedijk

bol@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:30 - 17:30 uur
Onze mensen

Deventer

Hannoverstraat 3a
7418 BL Deventer

deventer@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:00 - 17:30 uur
Onze mensen

Dronten

De Dommel 14
8253 PL Dronten

dronten@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:00 - 17:00 uur
Onze mensen

Genemuiden

Kamperzeedijk 127
8281 PD Genemuiden

genemuiden@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:00 - 17:00 uur
Onze mensen

Hoogeveen

Groenewegenstraat 19
7901 ED Hoogeveen

hoogeveen@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:00 - 17:00 uur
Onze mensen

Uden

Liessentstraat 5a
5405 AH Uden

uden@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:00 - 17:30 uur
Onze mensen

Varsseveld

Guldenweg 1
7051 HT Varsseveld

varsseveld@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 08:30 - 17:30 uur
Onze mensen

Vianen

Hagenweg 3E
4131 LX Vianen

vianen@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:30 - 17:30 uur
Onze mensen

Zevenaar

Nobelstraat 19
6902 PH Zevenaar

zevenaar@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 08:30 - 17:30 uur
Onze mensen

Zwolle

Nikolaus Ottostraat 18
8013 NG Zwolle

zwolle@sani4all.nl

Morgen weer geopend: 09:00 - 20:30 uur